Zaręczyny – wyjątkowy moment

jill-adrian_lŚlub jest wielkim wydarzeniem, do którego przygotowujemy się przez wiele miesięcy. Jednak zanim rozpoczniemy przygotowania, musi nastąpić inna bardzo ważna chwila – to oczywiście zaręczyny! Jak Wy drogie Panie wyobrażacie sobie ten moment? Ostatnio bardzo modne stają się sesje – nie tyle narzeczeńskie co właśnie zaręczynowe. O ile moda ślubna z jej wytwornością jest czymś, do czego się przyzwyczailiśmy (zachęcam swoją drogą do obejrzenia sukien ślubnych na stronie: www.annakara.com/suknie-slubne.html), to już moda… „narzeczeńska” jest nowością. Sesje narzeczeńskie są często niezapowiedziane – zwłaszcza dla przyszłej panny młodej!

W zagranicznych serwisach poświęconych modzie ślubnej często spotkać możemy znakomite przykłady. Panowie, jeśli nie macie pomysłu jak zaaranżować ten wieczór (lub nawet cały dzień) zachęcam do odwiedzania (sporo ciekawostek na portalu ślubnym www.terazslub.pl). Na szczególną uwagę zasługują – oczywiście moim zdaniem, sesje plenerowe. I choć najlepiej zaaranżować je latem, możemy również odpowiednio urządzić je w chłodniejszych porach roku. Jeśli myślicie, że Wasza kobieta będzie zadowolona, gdy zrobicie jej niespodziankę i przy całej rodzinie poprosicie o rękę – mylicie się.

Oczywiście rodzinne rytuały są tu bardzo ważne, jednak zaręczyny to bardzo osobista i wielka chwila. Dlatego lepiej, byście mogli pozwolić sobie na nieco intymności w tym momencie – zabierzcie waszą przyszłą żonę w jakieś wyjątkowe miejsce. Nie koniecznie na kolację w restauracji! Taka chwila w Waszym życiu już przecież raczej się nie powtórzy (oby!). A co z wyborem pierścionka? To również dylemat dla Panów. Możecie zabrać swoją ukochaną na zakupy i mimochodem zerknąć na wystawę u jubilera – a ona już sama zachwyci się nad odpowiednim pierścionkiem. I pamiętajcie – nie są ważne drogie brylanty i prezenty, ale Wasze uczucia i pomysłowość!

Comments are closed.