Wszystko co najlepsze dla naszych dzieci

Bardzo ważnym dla każdego rodzica są jego pociechy. Jak tylko przyjdą na ten świat chcemy zapewnić im wszystko to co możemy najlepszego. W sumie, ten okres zaczyna się już wtedy, kiedy tylko dowiadujemy się o tym, że zostaniemy szczęśliwymi rodzicami. Zaczyna się wówczas powoli planować co trzeba kupić, jakie produkty będą nam potrzebne. O ile jest to w naszych możliwościach (przede wszystkim finansowych) kupujemy praktycznie samie najlepsze (czasem nawet najdroższe) artykuły, dzięki którym nasze pociechy będą bezpieczne oraz zdrowe.
Wśród planów zakupowych przewija się na pewno kołdra do łóżeczka, którą nasz maluszek będzie okrywany. Temat kołderki zależny jest od tego, kiedy ono właściwie się urodzi. Sam, jako ojciec dwójki dzieci, które urodziły się w lecie, wiem, że od początku kołderka nie była przez nas użytkowana. Dopiero w późniejszych miesiącach, kiedy nadeszła jesień zaczęliśmy jej używać. Jednak jeżeli Wasza pociecha urodzi się już w zimniejszych miesiącach musicie zakupić od razu kołderkę, która będzie wymiarami pasowała do łóżeczka.

Nie możecie zakupić większej niż łóżeczko, żeby nigdzie się nie zawijała i nie plątała się. Musi być ona swobodnie rozłożona. Do takiej kołderki możecie zakupić poduszkę, z bardzo specyficznego materiału.
Poduszka MINKY albo kocyk MINKY – słyszeliście może o takich nazwach? Są to poduszeczki oraz kołderki uszyte z bardzo przyjemnego w dotyku materiału, które są rozchwytywane przez rodziców. Dzieci uwielbiają również takie milutkie poduszeczki, do których można się cały czas tulić. Co więcej, są to materiały, które nie powodują żadnych uczuleń u Waszych dzieci i można je stosować u każdej pociechy. Warto zapewnić waszym dzieciom wszystko to, co najlepsze.

Zobacz też: Senna-Sówka | kołdra do łóżeczka

Comments are closed.