Wieloletnie doświadczenie w transporcie zmarłych

Nasza firma oferuje międzynarodowy transport zmarłych. Działamy globalnie na całym świecie. Jako firma, kładziemy duży nacisk na pełen profesjonalizm, solidność oraz staranność wykonywanych przez nas usług.

Firma działa na rynku od 1992 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, praktyce oraz rozwojowi, jesteśmy wstanie sprowadzić waszych bliskich z całego świata. Wszystko dzięki posiadaniu przystosowanych pojazdów, wszystko po to by zapewnić waszym bliskich pełne bezpieczeństwo oraz odpowiednie warunki transportu.

W naszej usługach posiadamy także możliwość transportu drogą morska czy też drogą lotniczą. Nasi wykwalifikowani, doświadczeni, kompetentni oraz  oddani pracownicy dokładają wszelakich starań by sprowadzenie zwłok do Polski, odbyło się bez komplikacji, oraz jak najszybszym sposobem. Do każdego zlecenia powierzonego nam podchodzimy indywidualnie, biorąc pod uwagę każda wskazówkę przekazana nam.

Dla niektórych śmierć bliskiej im osoby to traumatyczne przeżycie, dlatego, wykonując role międzynarodowego transportu zmarłych nasza firma wczuwa się w sytuacje rodzinną i oferuje jak najniższe koszty.

Rodzina nie musi się martwić o formalności pogrzebowe typu tłumaczenie aktów zgonu, zezwoleń z urzędów polskich i innych potrzebnych dokumentów, nasza firma wykonuje to za nich, gdyż dla niektórych takie przeżycie może być zbyt drastyczne. Firma posiada umowy z ambasadami na całym świecie. Nasze biuro obsługi klienta jest do Państwa dyspozycji przez cała dobę w tygodniu.

Zobacz więcej na http://www.epitafium-przewozy.pl/

Comments are closed.