Wesele idealne!

Jak zorganizować idealneimg_9469_l przyjęcie weselne?  To ogromne wyzwanie – zwłaszcza, że niestety nie zawsze możemy pozwolić sobie na zorganizowanie go w wymarzony sposób. Dlaczego? Tu do głosu bardzo często dochodzi rodzina… Złości Was tradycyjny rosół i schabowy? Chcielibyście ugościć weselników czymś mniej banalnym? Niestety może spotkać się to ze sprzeciwem starszego pokolenia. Warto jednak iść na kompromis – zrezygnujcie z niektórych pomysłów a zrealizujcie te, które będą cieszyć Was najbardziej.

Obecnie panuje moda na organizowanie wesel tematycznie – różne kolorystyczne szaleństwa są tu najczęstsze. Zabawa kolorem na ślubie i weselu jest znakomitym pomysłem – zwłaszcza, że możemy idealnie dopasować go do całego przyjęcia i uroczystości. Suknie ślubne 2014 [www.annakara.eu] to nie tylko tradycyjne biele, beże czy kremy – obecnie możemy kupić całkiem odważną suknię z kolorowymi akcentami lub w całości w innym kolorze. Najmodniejszymi i najchętniej kupowanymi kreacjami były suknie ślubne z czarnymi akcentami. Czarne paski odcinające suknie w połowie, ciemne kwiaty i przeszycia były pomysłowymi zmianami.

Możemy również kupić sukienki  w kolorach ombre – idealnie dobierzemy wtedy cały wystrój Sali weselnej. A białe buty ślubne? Te już dawno odeszły w zapomnienie – dziś Panna młoda na stopach może mieć szpilki w jakimkolwiek wymarzonym kolorze. Dlatego zaszalejmy z dodatkami – nasze wesele dzięki nim stanie się bajeczną imprezą, o której długo nie zapomną nasi goście.

A co ze wspomnianym rosołem? Lepiej pozwolić starszemu pokoleniu pocieszyć się nieco tradycją – bez niej przecież mogą czuć się urażeni! Przyjęcie weselne kiedyś było szykowane przez rodziców i tylko oni decydowali o tym co będzie na stołach i jak będzie wyglądał ten wyjątkowy dzień dla ich dzieci. Dziś na szczęście młodzi ludzie są już całkiem niezależni od rodziców, dlatego sami opłacają przyjęcie – a to pozwala im decydować o jego kształcie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *