Vera Wang 2014

vera-wang-black-and-white-wedding-dress-spring-2014-2Jedną z oryginalniejszych projektantek sukien ślubnych jest Vera Wang. Co sezon zaskakuje pomysłowymi kreacjami, niezwykłą kobiecością sukienek i przede wszystkim oryginalnym, unikalnym stylem. Jak zapowiada się następny sezon ślubny według Very Wang? Otóż na wybiegach (jak i przed ołtarzami) królować będzie to, co już poznaliśmy: suknie ślubne z czarnymi akcentami. Kolekcja 2014 jest jednak znacznie bogatsza w te wstawki. Czerń jest tu niemal tak ważnym elementem jak klasyczna biel. Zabawa kolorem w tym wydaniu to również zabawa formą: asymetria, odcinanie sylwetki i oryginalne dwuczęściowe suknie. Propozycja dla odważnych!

Czerń była już bardzo modnym akcentem kolorystycznym i w tym sezonie na czarne dodatki zdecydowało się bardzo wiele młodych kobiet. Dlaczego? Bo to do tej pory zupełnie niespotykane połączenie. Moda ślubna od kilku sezonów zaskakuje nas swoją różnorodnością, jest coraz bardziej odważna i nietypowa. Lubimy jednak również klasykę dlatego tacy projektanci jak Anna Kara proponują eleganckie, niezmiernie kobiece, ale i genialne w prostocie suknie ślubne. Moda ślubna lubi zaskakiwać swoją różnorodnością dlatego też możemy niemal nieprzerwanie wybierać i przebierać w kreacjach ślubnych, aż znajdziemy tą jedną, jedyną stworzoną wyłącznie dla nas.

Bardzo często widząc suknie na wybiegu wiemy, że to ta jedyna. Jaki jest sposób by ją zdobyć? Tu raczej sprawdzi się tylko naprawdę dobra krawcowa! Nie zapominajmy o materiale – powinien być zbliżony do tego, z którego stworzono oryginalną suknię – inaczej nie możemy liczyć na to, że nasza suknia będzie miała taki sam fason. Oczywiście projektanci próbują walczyć z podróbkami ich kreacji, jednak nie jest to do końca możliwe – a sukienki w niskich cenach produkowane są masowo i przywożone do nas prosto z fabryk w Chinach!

Post Tagged with

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *