Trendy ślubne 2014

the-happy-couple-6_lTrendy ślubne w modzie ulegają ciągłym przemianom. Właściwie każdy sezon rządzi się swoimi prawami. To co jednego sezonu jest mega modne, w drugim nie zachwyca już tak bardzo. I podobnie jest z powracaniem trendów. Czasem wracają tematy które były modne kilka sezonów wcześniej. Jednak tym razem w nowej, świeżej odsłonie.

Jeżeli planujecie ślub z dużym wyprzedzeniem, również z takim wyprzedzeniem szukajcie informacji na temat tego, co będzie modne w tym czasie. Rok 2014 to rok powrotów w świeżym wydaniu i rok minimalizmu. Makijaż ślubny [Kraków purediamond.pl] na rok 2014 to właśnie makijaż minimalistyczny. Czy odznacza się taka forma? Przede wszystkim powrotem do natury. Podczas wykonywania takiego makijażu robi się wszystko, aby panna młoda wyglądała jak najbardziej naturalnie. Zatem nie tworzy się na jej twarzy sztucznej maski, ale podkreśla jej naturalne piękno. Cera powinna być świeża, delikatnie rozświetlona. Wiecie, że rozświetlenie twarzy może odjąć kobiecie nawet kilka lat? Dlatego mat w tym roku przegrywa  z tą formą makijażu.

Jeżeli chodzi natomiast o suknie ślubne [2014 www.annakara.com], to sprawa wygląda na odrobinę bardziej skomplikowaną. Tutaj liczy się nie minimalizm, a różnorodność. W tym roku koronki zdecydowanie wracają do łask. Mogą być wykorzystywane w przeróżnej postaci. Mogą pokrywać całe suknie lub jedynie niektóre jej fragmenty. Królować będą również krótkie rękawki, które zawsze dodają każdej kobiecie subtelności. Jednak najpiękniejszym trendem tego sezonu będą suknie w kwiaty. Ale nie wyszywane, drapowane, ale malowane kwiaty. Tak moi drodzy! W tym sezonie projektanci malują na sukniach ślubnych! Jeżeli znajdziecie swoje inspiracje, wystarczy jeszcze wybór odpowiedniego auta do ślubu i możecie być pewni, że Wasz ślub będze jednym z najpiękniejszych (o ile nie najpiękniejszym) dni w Waszym życiu.

 

Comments are closed.