Trendy ostatnich sezonów

Moda ślubna jest jhappy-departure_lednym z bardziej interesujących zjawisk. Na tle wszystkich procesów zachodzących w tak zwanym świecie mody jest ona szczególna. Ślubne trendy mogą bowiem zmieniać się co sezon jednak obok nich funkcjonują żelazne i niemal niezmienne kroje, fasony i style. Suknia ślubna jest chyba jednym z najbardziej indywidualnych elementów garderoby jaki kobieta wkłada na siebie przez całe życie. Suknia musi być idealna. Nie oznacza to wcale że ma zgadzać się z aktualnymi trendami w modzie. A co podoba się większości z nas? Nie możemy przecież zaprzeczyć, że pewne tendencje są zmienne. Dziś chyba nie znaleźlibyśmy Panny Młodej, która chciałaby wystąpić w sukni ślubnej z lat osiemdziesiątych – z suknią na wielkim kole i bardzo bufiastymi ramionami.

Od kilku sezonów zauważyć możemy wielki powrót do koronki. I to do koronki „starej” szlachetnej i wyglądającej jakby dziergana była ręcznie. Co więcej – koronka nie będzie tu tylko dodatkiem w postaci rękawiczek czy bolerka. Koronka zdominuje całą kreację! Bardzo popularnym trendem od jakiegoś czasu jest łączenie czerni z bielą. Zazwyczaj bardzo delikatne przepasanie białej sukni czarnym, grubszym pasem. Choć czerń tu nie dominuje, jest bardzo mocnym akcentem, który sprawia, że stylizacja wygląda naprawdę bardzo oryginalnie. Wystarczy wejść na www.annakara.com by zobaczyć, że powracają również nietypowe kroje i modele na przykład te z krótkimi rękawkami. Do tej pory suknie ślubne były albo zupełnie bez ramion, z delikatnymi ramiączkami albo długimi rękawami – obecnie krótkie rękawki delikatnie przesłaniające ciało wracają do łask.

Nie można również nie wspomnieć o trendzie ombre w modzie ślubnej. I nie chodzi tu tylko o włosy – ale również same sukienk Trend ombre jest tu bardzo delikatny  i utrzymany w bardzo lekkiej tonacji kolorystycznej. Ostatnio projektanci proponują nam również powrót do krojów z lat dwudziestych i trzydziestych – warto jednak uważać z doborem takich sukien, by na własnym ślubie nie czuć się jak na balu przebierańców.

Post Tagged with ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *