Suknie dla niskich kobiet

Niskie kobiety często narzekają na swój wzrost. W końcu kwintesencją kobiecości są długie, zgrabne nogi. Na szczęście za pomocą odpowiednich ubrań możemy w pewien sposób wyszczuplić i optycznie wydłużyć całą sylwetkę. Jakie sukienki najlepiej sprawdza się właśnie w tej roli?

Jeśli chodzi o suknie ślubne, to oczywiste, że najmodniejsze są modele długie i eleganckie. Jednak niskie dziewczyny najlepiej będą prezentować się w krótszych kreacjach. Mogą one sięgać np. kolan. Warto również postawić na sukienki rozkloszowane, zwężane w talii. Dzięki temu cała sylwetka nabierze odpowiednich proporcji. Oczywiście takie suknie wieczorowe wymagają od nas również dobrania specjalnych dodatków. jeśli więc szukamy idealnych butów, postawmy po prostu na klasyczne szpilki. Dłuższy obcas doda nam parę centymetrów. A jeśli wybierzemy szpilki w cielistym odcieniu, jeszcze bardziej wydłużymy całą sylwetkę.

Dobrze dobrane suknie wieczorowe mogą więc zamaskować mankamenty naszej figury. Jeśli narzekamy na swój wzrost, zrezygnujmy z bogato zdobionych kreacji. Lepiej sprawdzą się proste, krótsze, elegancki sukienki. To one optycznie wydłużą całą sylwetkę i sprawią, że będziemy wyglądać naprawdę dobrze i pięknie. Bez trudu znajdziemy takie suknie wpisując w Google na przykład “suknie wieczorowe kraków” lub “suknie wieczorowe poznań”, w zależności w jakiej lokalizacji chcemy odnaleźć salon mody.

Comments are closed.