Suknia jednej nocy

Przymierzanie sukni ślubnejSpędzamy miesiące na szukaniu tej wymarzonej i jedynej. Przez ten czas odwiedzamy kilkadziesiąt sklepów, przymierzamy tysiące różnych sukienek ślubnych. Ganiamy po sklepach z taką prędkością i stresujemy się tak bardzo, że zrzucamy kilka kilo. Jesteśmy tak zdeterminowane, że w poszukiwaniu sukni ślubnej potrafimy w ciągu jednego dnia odwiedzić kilka sklepów w Katowicach i Krakowie choć oba miasta dzieli 80 kilometrów. Nadchodzi jednak ten czas kiedy musimy podjąć ostateczną decyzję. Wybieramy naszą wymarzoną, cudowną suknie, by po ślubie odłożyć ją do szafy i nigdy już nie założyć. Ewentualnie jak się uda to sprzedamy ją innej przyszłej pannie młodej i dzięki temu przeżyje drugą młodość. Niestety suknie ślubne (zobacz sukienki ślubne na fularazywczyk.pl) mają to do siebie, że data ich przydatności jest bardzo krótka.

Skoro wiemy jak nasza suknia ślubna skończy to dlaczego potrafimy na nią wydać, czasami, kosmiczną sumę. A dlaczego nie? Przecież to jeden z najważniejszych dni w naszym życiu. Każda z nas chce wyglądać nieziemsko na własnym ślubie, a że ślub jest taki krótki to już nieważne. Mężczyźni przeważnie dziwią się nam, że jesteśmy w stanie wydać tyle pieniędzy na sukienkę, którą założymy tylko raz, ale chyba raz w życiu możemy pozwolić sobie na takie szaleństwo. To wyjątkowe wydarzenie, wyjątkowy czas dla nas, więc nasza suknia ślubna też powinna być wyjątkowa. Czasami nasze matki przekazują nam swoje suknie, ale powiedzmy sobie szczerze, która z nas chciałabym w niej pójść do ołtarza. Każdego roku wychodzą nowe kolekcje. Suknie ślubne 2015 annakara.com różnią się już nawet od tych z 2014 roku – moda zmienia się bardzo szybko.

Jedno jest pewne – nieważne jaką sukienkę wybierzemy i tak wyląduje szafę, ale skoro ma ona leżeć w naszej szafie to chyba lepiej, żeby była to nasza wymarzona suknia ślubna.

Comments are closed.