Ślubne krówki to udany prezent

Ślubne Krówki to idealny prezent dla waszych gości, którzy zabiorą tą miłą pamiątkę  wraz ze sobą do domu. Dzięki personalizacji wyglądu papierka, w który jest zawinięta nasza krówka.

Możesz stworzyć unikalny styl, oraz zapewniamy cię że goście nie zapomną takiego upominku, który jest jedyny w swoim rodzaju. Ślubne Krówki to unikalny ale i też uniwersalny prezent, który spodoba się wszystkim.

Nasze krówki są tworzone według tradycyjnej receptury. Dzięki właśnie temu sposobowi mogliśmy stworzyć tak przepyszne ciągutki.

Każdy uczestnik w tak wielkim dniu dla pary młodej powinien być przez nią doceniony. Taki upominek nie kosztuje zbyt wiele, a potrafi zadowolić naszych gości. Ślubne krówki sprawią, że nasi goście nie zapomną o tym wydarzeniu zbyt szybko.

Nasze krówki są przygotowywane wyłącznie z najlepszych składników. Za produkcje odpowiadają doświadczenie oraz wykwalifikowani pracownicy. Więc nie będziecie narzekać na smak oraz jakość. Dzięki tradycyjnej recepturze nasze cukierki wyróżniają się na tle konkurencji, można powiedzieć że są najlepsze wśród innych łakoci. Kupując nasze krówki nie musicie się martwić że będą się kruszyć lub smak nie będzie taki jak był za dzieciństwa, to zasługa prawdziwego świeżego masła, to właśnie dzięki niemu uzyskujemy taki unikalny smak, którego nikt inny nie potrafi powtórzyć. Największym waszym i gości problemem może być to, gdy już zjecie jedną krówkę będziecie chcieli więcej, na szczęście takie łakocie nie kosztują wiele.

Nie zapominajmy o opakowaniu dla naszych Ślubnych Krówek, dzięki zastosowaniu dużej ilości rozmaitych wzorów oraz kolorów każdy znajdzie coś co będzie mu się podobało. U nas ciągle powstaje nowy wzór, to właśnie dzięki temu macie takie możliwości wyboru. Nasze opakowania mogą zawierać gwiazdki, motyle, napisy, po różne kolory. Udostępniamy też możliwość stworzenia swojego pomysłu, w razie gdy żaden ze wzorów klientowi nie pasuje. Po okazaniu wzoru nasza wykwalifikowania ekipa grafiku odtworzy wzór który nam przekazaliście

Każda krówka jest wykonywana ręcznie, do naszych klientów trafiają tylko same świeże krówki. W przypadku zamówienia większej ilości łakoci. Tworzymy indywidualny rabat dla klienta. Dzięki temu możecie mieć więcej za mniej.

Zobacz więcej: – krówki ślubne | sklep-krowki

Comments are closed.