Ślub na wybiegu

n-a-3497_lCo dzieje się gdy przez ołtarzami kończy się sezon na śluby? Prawda jest okrutna, jednak szał zaczyna się na ślubnych wybiegach! Gdy letnie i jesienne słońce zniża się coraz bardziej, na wybiegach najwięksi projektanci rozpoczynają wielkie premiery swoich kolekcji. Co przyniesie więc nam przyszły rok? Jak się okazuje nie zmieni się wiele. Przez ostatnie kilka sezonów byliśmy przyzwyczajeni do tego, iż moda ślubna bardzo dynamicznie się zmieniała a modelki prezentowały na sobie bardzo kontrowersyjne kreacje. Dzisiaj wolimy zdecydowanie delikatną elegancję, gdyż w tym sezonie lansować będzie się trend mówiący o tym, iż sukienka powinna przede wszystkim podkreślać  urodę Panny Młodej  a nie ją przyćmiewać.

Ale pojawiają się kolory – i to nie byle jakie, bo one akurat są dość odważne. Jedną z bardziej kolorowych kolekcji na przyszły rok zaprezentowała Vera Wang. Oczywiście nie znajdziecie tutaj jednak jaskrawych barw, ale wręcz przeciwnie – pudrowe, nieco przytłumione róże, które i tak jednak przeznaczone są raczej dla osób odważnych.

A jak wyglądać będą dodatki? W tym roku modne będą naszyjniki damskie [www.lodzinscy.com]o oryginalnych kształtach i nietypowych materiałach. Oczywiście tradycjonalistki wybiorą srebro, białe złoto lub kamienie, ale warto pomyśleć nad wybraniem biżuterii, która łączy takie kamienie z delikatnymi, krótkimi piórkami i innymi naturalnymi materiałami.   Makijaż ślubny [ Kraków www.purediamond.pl]  zaś chyba tylko na pokazach pozostanie tak bardzo wyrazisty. Jak się okazuje Polki coraz częściej wybierają mniej rzucające się w oczy i znacznie mniej intensywne kosmetyki. Dlatego bardzo modne ostatnio stały się makijaże w stylu „dziewczyny surfera”, wykorzystujące niemal wyłącznie połyskliwe pudry i cienie do powiek w ciepłych kolorach piasku, brzoskwini czy delikatnego brązu.

Post Tagged with ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *