Rozważania o fotografie ślubnym

Nie ma co ukrywać, że odpowiedni fotograf ślubny ma bardzo ważne znaczenie. Nie ma chyba osoby, która nie stwierdzi, że ślub jest wyjątkowym pod każdym względem dniem w życiu człowieka, a właściwie dwojga ludzi. Można powiedzieć, że takie są fakty, a z faktami w żaden sposób nie powinno się dyskutować.

Teraz dojdziemy do tego, jaki fotograf ślubny jest najlepszym rozwiązaniem. Na pewno nie ma jednej odpowiedzi na to zagadnienie. Konkurencja, jeżeli chodzi o fotografów ślubnych jest dość spora (przynajmniej takie można odnieść wrażenie). Zresztą, gdzie dzisiaj nie ma sporej konkurencji? Oczywiście jest ona na plus dla klienta. Większa konkurencja, to wyższy poziom usług i niższe ceny.

Czy mógłbym Wam kogoś polecić? Tak, ale zaznaczę, że jak większość z nas ślub brałem raz w życiu, więc osobiście miałem do czynienia tylko z jednym fotografem ślubnym. Od razu mogę powiedzieć, że okazał się strzałem w dziesiątkę i poleciłbym tego fotograf każdemu z Was, bo zdecydowanie wie jak zajmować się fotografią ślubną. O kogo chodzi? O tym przeczytacie w następnym akapicie.

zdjęcie wykonał fotograf ślubny Łukasz Popielarz

Cześć będzie pewnie rozczarowana, ale ślub brałem w Szczecinie, zatem fotograf ślubny, którego chcę Wam polecić, obsługuje z reguły właśnie Szczecin i północ Polski. Nie martwcie się jednak na zapas. Z racji swoich dużych umiejętności fotograficznych nieraz jeździ na śluby również aż w polskie góry! Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, byście zatrudnili go na swoim ślubie, gdziekolwiek będzie się on odbywał. I przechodząc do sedna, jest to fotograf ślubny Łukasz Popielarz, którego autorstwa zdjęcie pozwoliłem sobie zamieścić w tym wpisie.

Więcej o tym fotografie przeczytacie tutaj: https://lukaszpopielarz.pl/

 

Comments are closed.