Rolety rzymskie idealne do nowoczesnych wnętrz

Wisienką na torcie w aranżacji wnętrz jest idealnie udekorowane okno. Świetnie sprawdzają się w tym wypadku rolety rzymskie, które łączą w sobie tradycyjne firanki oraz nowoczesne rolety okienne. Tkaninowe wykończenia niezaprzeczalnie mają swój klimat i styl. Przyciągają uwagę i zachwycają. Rolety rzymskie świetnie wyglądają w nowoczesnych wnętrzach.

Wybór rolet rzymskich jest niebywale bogaty, dlatego klienci nie będą mieli problemów z dobraniem produktów pod swoje indywidualne preferencje. Rolety rzymskie wykonane z lekkich i przewiewnych materiałów perfekcyjnie zastępują firanki. Ciekawym aspektem jest zastosowanie poziomych tunelików, które w środku mają umieszczone usztywnienia. Dzięki takiemu sprytnemu rozwiązaniu nie ma mowy o zgiętych roletach – układają się one równolegle i mają gładką fakturę.

eleganckie i nowoczesne rolety rzymskie z Krakowa

Oczywiście producenci nie zapomnieli o wbudowanych na całej długości linkach, które pozwalają na zwijanie oraz rozwijanie rolet rzymskich. Można je ponadto montować na ścianie, suficie, do skrzydła okna lub tuż pod oknem. Nie ma znaczenia, gdzie rolety rzymskie znajdą swoje miejsce.

Fantastycznie nadają się zarówno do nowoczesnych, jak i staromodnych wnętrz. To dobry sposób na zagospodarowanie przestrzeni w małych pomieszczeniach, gdzie każda dodatkowa wolna przestrzeń jest na wagę złota. Warto zaznaczyć, iż te przedmioty są funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu. Chwila wystarczy, aby wyczyścić rolety rzymskie i cieszyć się ich nowym blaskiem.

Reklama: Rolety Rzymskie od Krakżal Kraków – http://wolakrakzal.com.pl/produkty/story-rzymskie/

Comments are closed.