Przedślubne zabiegi pielęgnacyjne

ashley-ryan-jealousy-2_lPrzyszłe panny młode doskonale wiedzą z czym wiążą się przygotowania do ślubu. Nie dość, że trzeba odpowiednio wcześnie dopiąć wszystko na ostatni guzik, należy przecież odpowiednio przygotować swoje ciało na ten specjalny dzień – tak by było piękne jak nigdy dotąd. Obecnie w salonach kosmetycznych możemy spotkać się ze specjalnymi ofertami właśnie dla przyszłych panien młodych. Pakiet zabiegów rozpoczyna się już na miesiąc (czasem nawet kilka miesięcy) przed planowaną datą ślubu. Nie są to tanie rzeczy, jednak jeśli chcielibyśmy korzystać z tych usług oddzielnie i tak zapłacilibyśmy więcej. Jakie zabiegi wykonuje się więc na samym początku?

Przede wszystkim te, które potrzebują kilku powtórzeń by pokazały się pierwsze efekty na przykład  oczyszczanie twarzy Kraków [www.farmaurody.com.pl]. Takie zabiegi są również podrażniające więc nie można wykonywać ich przed ślubem.  Jeśli nigdy wcześniej nie wykonywałyśmy podobnych zabiegów na naszej twarzy mogą pojawić się różnego rodzaju objawy uczulenia – wysypka, zaczerwienienie czy obrzęki. Dlatego wskazane jest rozpoczęcie głębokiej pielęgnacji tak wcześnie – poza tym efekty będą znacznie skuteczniejsze.

Panny młode na kilka miesięcy przed ślubem zazwyczaj starają się zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Tu należy uważać – nie dość bowiem, że możemy mieć później problem z dopasowaniem sukienki (kupujemy ją przecież już dużo wcześniej) ale również pogorszyć się może wygląd naszej skóry i włosów. Wykupując pakiet pielęgnacyjny mamy również szansę na bezpłatne skorzystanie z takich usług jak bezpłatny próbny makijaż ślubny Kraków [www.purediamond.pl], co pomoże nam znaleźć idealny make up.

Moda ślubnana szczęście nie zmienia się zbyt szybko – dlatego już na pół roku wcześniej wiemy jakie będą tendencję nadchodzącego sezonu.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *