Przedślubne przygotowania

ringsChyba każdy, kto planuje ślub i wesele wie, że od momentu gdy kobieta dostanie Pierścionek zaręczynowy warszawa [/mmgold.pl]do sakramentalnego „Tak” jeszcze daleka droga. Jeśli marzymy o bajkowym ślubie jest bardzo wiele rzeczy, które musimy zaplanować i szczegółów do dopracowania. Pomijając tak zasadniczy wybór jak suknia ślubna i garnitur oraz obrączki, trzeba wybrać także miejsce, zrobić listę gości i zastanowić się nad wystrojem sali weselnej. Ważna jest także sukienkai garnitur świadków oraz usadzenie gości.

Wybór samej daty ślubu nie zawsze zależy od nas i jest podyktowany wolnymi terminami w urzędzie stanu cywilnego czy kościele oraz dostępnością sali. Zwłaszcza czas oczekiwania na to ostatnie jest długi, czasami rezerwacje są zrobione już na kilka lat wprzód.

Bardziej wymagający przyszli małżonkowie decydują się nierzadko wręcz na przyjęcia tematyczne, związane na przykład z ich zainteresowaniami. W Internecie krąży mnóstwo zdjęć na przykład ze ślubów fanów Gwiezdnych wojen, gdzie udzielający przebrany jest za Lorda Vadera lub śluby ze stylizacją na konkretny okres z historii (bliższej lub dalszej).

Ważny elementem, choć czasami marginalizowanym jest auto do ślubu Na szczęście coraz więcej par przykłada wagę do tego czym pojadą do ślubu. Najczęściej jest to samochód pożyczony od znajomych lub rodziny, czasem z wypożyczalni – „zwykły” lub bardziej oryginalny, a czasem para młoda decyduje się jechać do ślubu na przykład bryczką lub (rzadziej) konno, choć to ostatnie zarezerwowane jest bardziej dla pasjonatów jeździectwa.  
Oprócz wymienionych powyżej spraw, jest oczywiście jeszcze wiele dodatkowych aspektów, które trzeba zaplanować i dopracować, tak aby wszystko chodziło jak w zegarku, chociaż wiadomo, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *