Organizacja i kompromis

lauren-andrew_lPlanowanie ślubu jest zawsze wymagającym wiele cierpliwości procesem. Jakie Wy macie sposoby, by jak najlepiej się do tego przygotować? Niestety przecież nie można w tym wprawy – w końcu ślub ma się z reguły tylko raz w życiu! Ja ze swojego doświadczenia wiem, że człowiek uczy się tylko na błędach i własnych doświadczeniach, no chyba, że do organizacji ślubu wynajmie się specjalną firmę, jednak tu nie liczmy na to, że impreza obędzie się bez dodatkowych kosztów! Moim zdaniem jednak warto mimo wszystko zorganizować ślub na własną rękę – w końcu przygotowania do Waszego ślubu okażą się również pewną próbą i testem, czy na pewno jesteście ze sobą zgodni i dobrze dopasowani. I nie chodzi tu o gusta przy wyborze takich ważnych elementów jak obrączki złote [www.lodzinscy.com], ale może przede wszystkim o ćwiczenie tego, co najbardziej przydaje się w związku  – przechodzenia na kompromis.

Jedną z najtrudniejszych rzeczy, jakie ogarnąć trzeba podczas organizowania ślubu jest dopięcie przyjęcia weselnego. Jeśli Ty chcesz przyjęcie z zespołem, pięknymi ozdobami, pysznymi daniami i wielkim tortem a Twoja druga połówka zdecydowanie chce skromne przyjęcie dla najbliższych, to macie problem! Tu warto jednak zachować zimną krew – wypracowanie rozwiązania, które zadowoliłoby wszystkich jest najważniejsze.

Bo nie aż tak ważne są suknie ślubne 2014ale to jakie humory będą mieli nasi goście i nasi najbliżsi. Nie warto spierać się przecież o samochody ślubne Kraków www.autodoslubu.info ani o to, jaka będzie oprawa całego przyjęcia, bo są to chyba najmniej istotne kwestie. Oczywiście – ten dzień jest najważniejszy, ale nie można wylewać dziecka z kąpielą. Najważniejsze jest to, co będzie po ślubie a nie w jego trakcie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *