Nadchodzący sezon ślubny

floral-headband-hazel_lInteresują Was trendy ślubne na nadchodzący sezon? Zapraszamy na przegląd ślubnych modowych nowości na rok 2014 rok! A zaczniemy od najważniejszego dodatku, który w dniu  ślubu jest koronny dla każdej Panny Młodej – chodzi oczywiście o suknie ślubne www.annakara.com!  Ślubne kreacje nie różnią się od siebie tak znacząco – kolejne sezony nie powodują przewrotu w świecie modny, jednak wprowadzają materiały, dodatki i kroje, które w najbliższym czasie zostaną uznane za najbardziej elegancie, odważne czy piękne. W końcu zarówno klasykę jak i nowoczesność pokazać można na bardzo różne sposoby.

Suknie ślubne 2014 nawiązywać będą do trendów, które zaznaczały się już w zeszłych sezonach. Panny młode w tym sezonie założą na siebie stare (lub oczywiście stylizowane na stare) koronki, nadal silnie zaznaczone będą czarne dodatki a jeśli chodzi o okrycia, prawdziwie dużym zainteresowaniem cieszyć się będą krótkie płaszczyki ślubne z rękawami trzy czwarte.

Projektanci i kreatorzy mody wieszczą wielki powrót kapeluszy. To nakrycie głowy w tym sezonie ma być jednym z popularniejszych – zaraz obok tradycyjnego welonu. A kształt kapelusza zależny będzie wyłącznie od fantazji Panny Młodej – na pewno wiele kobiet zdecyduje się na kapelusze w stylu lat dwudziestych czy trzydziestych. Trendy zaczerpnięte z tamtych lat będą bowiem również silnie występować na ślubnych uroczystościach.

Czym pojedziemy do ślubu? Tutaj tendencje są raczej stałe – wszystko zależy bowiem od tego, jakie mamy osobiste preferencje. Jedni wolą takie samochody do ślubu Kraków (www.autodoslubu.info) które są pojazdami zabytkowymi czy kolekcjonerskimi, inni preferują nowoczesne auta. Nadal zdarza się, że młodzi do ślubu jadą dorożkami czy konno.

Moda, modą – w dniu ślubu najważniejsze jest jednak to, byśmy sami podobali się sobie i czuli się wyjątkowo w przygotowanej na tą okoliczność kreacji.

Comments are closed.