Luksusowe garsoniery w Krakowie

Garsoniera jest niewielkim, jednopokojowym mieszkaniem, z kuchnią i łazienką, znajdującym się z reguły w centrum miast. Ich lokalizacja jest związana z tym, że tutaj najbardziej opłaca się je budować, ponieważ znajdą tam swoich nabywców. Bardzo często są to mieszkania w Krakowie i innych stolicach województw.

Garsoniera tym różni się od przeciętnej kawalerki, że jest przede wszystkim wyposażona w ekskluzywne sprzęty i przedmioty. Nie jest to rodzaj ubogiej kawalerki studenckiej, gdzie zobaczyć można przypadkowe meble, przedmioty itp. Z reguły są to nowe mieszkania. Jako całość, garsoniera prezentuje się zazwyczaj bardzo stylowo oraz elegancko.

Współcześnie właściciele takich mieszkań traktują je po prostu, jako drugie mieszkanie, w którym spędzają czas np. po nocnych imprezach w mieście, gdzie można odpocząć lub jako miejsce, w jakim można zorganizować imprezę. Tu gości przyjmuje się dyskretnie, a z kolei pracuje czy załatwia interesy we właściwie komfortowej ciszy. Tym co je jeszcze wyróżnia jest to, iż garsoniera to mieszkanie znajdujące się w innym mieście niżeli mieszka się na co dzień. Jest to przechodnie mieszkanie, które użytkowane jest tylko i wyłącznie przez jakiś, określony okres czasu.

Właścicielami takich mieszkań są najczęściej bogatsze osoby np. biznesmeni, przedsiębiorcy, którzy mogą sobie pozwolić na utrzymanie dwóch lokalów mieszkalnych, a czasem nawet więcej. Dobrym pomysłem może być garsoniera nad morzem czy w górach. Latem można ją wynająć, jako apartament dla turystów za naprawdę słoną opłatę ze względu na standard.

Post Tagged with ,

Comments are closed.