Liposukcja – co to takiego?

Walka z tłuszczem nie jest łatwa. Prawdopodobnie od wielu lat próbujemy się jej podjąć, ale wciąż znajdujemy jakieś wymówki, przez które nie potrafimy wytrwać na swojej niskokalorycznej diecie lub całkowicie rezygnujemy z wysiłku fizycznego, jaki nomen omen kompletnie nam się nie podoba.

Całe szczęście niejedna klinika medycyny estetycznej może nam zaproponować ogromną ilość wspaniałych i efektywnych zabiegów, działających intensywnie właśnie na tkankę tłuszczową. Zapoznajmy się początkowo z liposukcją. To jeden z najstarszych i jednocześnie najczęściej przeprowadzanych zabiegów, doprowadzających do pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej.

Dzięki liposukcji możemy odessać sobie dowolną ilość tkanki tłuszczowej. Zabieg jesteśmy w stanie przeprowadzić niemalże na każdej partii swojego ciała. Mamy problem z odstającym brzuszkiem? Nie lubimy swoich dużych ud, przez które nie mieścimy się w żadne spodnie? Musimy zatem opowiedzieć o swoim problemie lekarzowi medycyny estetycznej, by ten stwierdził, czy wolno jest nam odessać tkankę tłuszczową z tej konkretnej części ciała. Najprawdopodobniej tak właśnie będzie. Liposukcja działa bowiem bardzo pozytywnie m.in. na różne części nóg (nawet kostki), piersi, ramiona, biodra, brzuch czy policzki.

Oczywiście do zabiegu liposukcji musimy się właściwie przygotować. Mając naprawdę sporą nadwagę czy cierpiąc już na otyłość, pamiętajmy, że tuż po tym zabiegu pozostanie nam spora warstwa nadprogramowej skóry, która w żadnym wypadku nie zaprezentuje się estetycznie. Powinniśmy ją także usunąć. Zrobimy to w gabinecie medycyny estetycznej.

Liposukcja Kraków w Sekretach Piękna zapraszają!

Post Tagged with

Comments are closed.