Kiedy ślub?

to-get-the-full-value-of-joy-you-must-have-someone-to-divide-it-with-mark-twain_lŚlub jest uroczystością, którą przeżywa każdy. Dlaczego więc w dzisiejszych czasach tak rzadko decydujemy się na zawarcie małżeństwa? Młodzi ludzie coraz dłużej odwlekają decyzję o sformalizowaniu związku. I nie chcą tego robić – część, która na to się decyduje robi to ze względu na profity finansowe. Małżeństwa w naszym kraju mają znacznie ułatwioną drogę do zaciągania kredytów, wspólnego rozliczania się i tym podobnych. Często więc para z długoletnim, ale nieoficjalnym stażem, decyduje się na ślub, gdyż chce wziąć kredyt na zakup własnego mieszkania.

Czy więc straciły dla nas cały urok same uroczystości ślubne i tradycje jakie związane są z weselem? Przecież raz w życiu możemy pojechać najnowszą wersją bmw do ślubu Kraków [www.autodoslubu.info], czy wyjechać na naprawdę wymarzone wakacje. Jednak niektórych razi cała otoczka związana z organizacją wesela – w sposób tradycyjny. Na szczęście dzisiaj nie jesteśmy już skazani na całkowite poddawanie się regułom tradycji. Możemy całkowicie po swojemu zorganizować wesele – i nikogo to specjalnie nie zdziwi.

Obecnie suknie ślubne [annakara.com] jakie projektują najwięksi kreatorzy przeznaczone są zarówno dla tych Pań, które chcą wyglądać w tym dniu jak prawdziwe księżniczki jak również dla tych kobiet, które przy ołtarzu (albo tylko przed urzędnikiem) wystąpią w skromnej i eleganckiej sukni. Raczej niezmienny jest makijaż ślubny [Kraków www.purediamond.pl], który zawsze raczej skierowany jest w stronę skromności i naturalności. Tylko nieliczne Panie decydują się na wykonanie w tym dniu makijażu bardziej wyrazistego czy wręcz hiszpańskiego.

I tak naprawdę nie jest istotne to, czy nasz ślub będzie bardziej czy mniej wystawny – najważniejsze, byśmy w tym dniu byli szczęśliwi. I by po latach nie okazało się, że decyzja o ślubie była nie trafiona.

Post Tagged with , ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *