Jak dobrać odpowiednie ubrania?

Dzięki dobrze dobranym ubraniom można bez trudu ukryć wiele mankamentów figury. Odpowiednie spodnie, czy bluzka pomogą optycznie wyszczuplić sylwetkę, odejmą kilka kilogramów i podkreślą atuty, a to doda pewności siebie i poprawi samoocenę.

Zakupy ze stylistkąWiele kobiet ma problemy z dobraniem odpowiedniego stroju, który rzeczywiście podkreśli ich mocne strony. W takim przypadku bardzo pomocna może okazać się dobra stylistka Kraków (np. Style & More). Ekspertka określi rodzaj sylwetki oraz dobierze garderobę, która pozwoli stworzyć najbardziej korzystne stylizacje. Jednocześnie uwzględni także indywidualne potrzeby, wynikające na przykład z wykonywanej pracy lub ulubionych form spędzania wolnego czasu.

Niestety nie wszystkie trendy w modzie są korzystne dla każdego rodzaju sylwetki. W zakupowym szale można dosyć łatwo popełnić błędy i zainwestować w ubrania, które jedynie podkreślą niedoskonałości. Aby uniknąć takich problemów, warto zdecydować się na zakupy ze stylistką Kraków. Jest to dodatkowy wydatek, ale w czasie takich zakupów ekspertka udziela wielu praktycznych porad dotyczących wyboru ubrań. Takie informacje można wykorzystać w przyszłości i uniknąć popełniania podstawowych błędów.

Ubranie jest ważną częścią wizerunku i stanowi istotną informację dla innych osób. Stylistka dobierze stylizacje, które nie tylko będą dobrze wyglądać, ale pomogą w podkreśleniu osobowości oraz kształtowaniu wizerunku. Dlatego zakupy ze stylistką warto potraktować jako inwestycję w siebie, która przyniesie konkretne korzyści. Dobry wygląd dodaje pewności siebie i pomaga w zrealizowaniu celów, dlatego nie należy go lekceważyć

 

fot. Nan Palmero at Flickr.com

Comments are closed.