Gdzie dobrze zjeść w Krakowie?

Każdy z nas lubi dobrze zjeść. Mamy swoje gusty i guściki, ulubione dania. Pomyślmy teraz o włoskiej kuchni. Spaghetti, pizza z pieca czy risotto to pierwsze co większości przychodzi do głowy. Jakże wielu z nas lubi czasem lubi zapomnieć o całym świecie smakując ulubionej pizzy. Nie zawsze jednak mamy czas czy chęci przygotowania samemu, lub wychodzimy ze znajomymi, albo po prostu w konkretnym miejscu smakuje nam najbardziej. Gdzie w Krakowie szukać dobrej restauracji z kuchnią ze słonecznej Italii?


Standardowo, jeśli szukamy dobrego jedzenia, udajemy się w okolice miejskiego rynku. Zwykle tamtejsze lokale, walcząc z niesłychaną konkurencją muszę utrzymać się smakiem i jakością usług, by na tym budować swoją renomę wśród lokalnych smakoszy. I tutaj trafiamy idealnie. Da Pietro to włoska restauracja z Krakowa, z ponad ćwierć wieczną tradycją dobrego smaku.

Restauracja włoska Kraków

Żeby odwiedzić to magiczne miejsce nie potrzebujesz właściwie specjalnej okazji. Pyszne jedzie, bogata oferta napojów i alkoholi, życzliwa obsługa i świetna lokalizacja to coś, dlaczego Da Pietro odwiedziło już kilka milionów Gości, a spora część z nich została na długie lata.

Możliwe, że masz w planach organizację uroczystości rodzinnej, jak chrzest, komunia czy nawet ślub, wnętrze lokalu to eleganckie i przestronne miejsce o zróżnicowanym charakterze, będzie nadawało się na każdą okazję!

Możliwości zapoznania się z ofertą jest wiele, od odwiedzenia strony internetowej, po kontakt telefoniczny, doświadczenia znajomych czy osobistą wizytę. Dla każdego łowcy dobrego smaku Da Pietro będzie elementem obowiązkowym na mapie restauracji z Krakowa.

Comments are closed.