Firmowa słodycz dzięki krówkom reklamowym

Jak najszybciej trafić do klienta? Jak sprawić, by zainteresował się naszym produktem lub firmą? Wiele firm i przedsiębiorstw inwestuje w nowoczesną formę reklamy jaką są cukierki reklamowe z nazwą firmy lub biura. Ten niewielki drobiazg ofiarowany potencjalnemu klientowi sprawia, że ten chętniej interesuje się tym co jest na nim napisane a firma na długo zapada mu w pamięć.

1. Krówki reklamowe
Krówki reklamowe to słodkości, które posiadają na zewnętrznej stronie nazwę reklamowanej firmy wraz z danymi adresowymi, jej logo lub motto i w ten nienachalny sposób zwracają uwagę potencjalnych klientów. To niezwykle miły drobiazg pozwala w delikatny sposób zareklamować swoją działalność na różnego rodzaju targach, konferencjach, szkoleniach, imprezach masowych czy spotkaniach biznesowych. Krówki, to słodycze które uwielbiane są przez większą część społeczeństwa, dlatego tym chętniej reklamodawcy właśnie je wybierają do swoich produktów.

2. Własny projekt
Krówki reklamowe można zamówić zgodnie z życzeniem u upodobaniami klienta. Oferowane przez producentów różnorodne wzory, kolory pozwalają stworzyć produkt pod indywidualne zamówienie. Klient sam może zaprojektować opakowanie oraz dokładnie wskazać jakie logo, obrazek, napis ma się na nim znajdować. To dobry pomysł, gdyż taka reklama staje się idealnie dopasowana do całości firmy.

Czy warto inwestować w taką formę reklamy? Zdecydowanie tak. Klienci wolą otrzymać reklamę w postaci słodkiego cukierka niż ulotki, których w większości nie czytają.

Post Tagged with

Comments are closed.