Auto do ślubu – męski wybór czy wspólne dobro?

9113155283_1448466b98Panuje przekonanie, że pewne kwestii związane z przygotowaniami ślubnymi należą tylko i wyłącznie do mężczyzny, czyli przyszłego pana młodego. Odnosi się to przykładowo do wyboru samochodu, którym młoda para pojedzie do slubu. Często słyszałam stwierdzenie, że panna młoda nie musi przejmować się samochodem, bo jej przyszły mąż to załatwia, czasem nawet do ostatniej chwili nie wie, czym pojadą, często zwyczajnie jest jej to obojętne. Jednak czy ta powinno być?

Wybór auta do ślubu Kraków (wejdź na: www.autodoslubu.info) podobnie jak pozostałe kwestie związane z przygotowaniami powinny być decyzją podjęta przez młodą parę wspólnie, a nie tylko przez pana młodego. Ktoś może powiedzieć, że przecież mężczyźnie nie znają się na panujących trendach w tym temacie. Jednak nie o same trendy się tutaj rozchodzi. Trendy trendami, natomiast ogólny temat przewodni wesela swoją drogą. Nie chodzi o to, że para młoda musi jechać do ślubu najmodniejszym samochodem, najdroższym jak na przykład bmw do ślubu [www.autodoslubu.info]. Chodzi o dopasowanie samochodu do tematyki wesela i stylizacji, jakie para młoda wybrała. Tutaj nie liczy spełnienie marzeń pana młodego, ale wspólne dobro przyszłego małżeństwa. Obydwoje mają czuć się tego dnia jak najlepiej i pięknie. Dlatego wspólny wybór samochodu do ślubu również ma znaczenie.

Jeżeli para młoda wybrała stylizacje w stylu vintage, w takim również stylu została przystrojona sala weselna, to dziwnie wyglądałaby ona w super sportowym i szybkim samochodzie, w dodatku w kolorze żółtym. Może to dosyć abstrakcyjny przykład, jednak idealnie obrazujący temat, który dziś podjęłam. Kochane nie poddawajcie się w tym temacie, angażujcie się nawet w tak zwane „męskie zajęcie”, jakim jest wybór Waszego ślubnego samochodu. Wy również macie zdanie w tym temacie!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *